Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

ProfTürker, Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi (INNOPARK)’ta faaliyetlerini sürdüren MayaSU Arge İnovasyon Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.’nin tescilli markasıdır. Şirket Ocak 2020’de Prof. Dr. Selman TÜRKER tarafından kurulmuştur. MayaSU Ltd., gıda ve gıda takviyeleri alanında üretim yapmasının yanında çeşitli firmalara ürün geliştirmede konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kalite Standartlarımız

ProfTürker markalı ürünler konunun uzmanı Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri ile ortaklaşa geliştirilmektedir. Ürün geliştirme çalışmaları bilimsel bir çalışma titizliği ile yürütülmektedir. Bu çalışmalardan elde edilen bulgular ışığında endüstriyel üretim, Uluslararası ve Ulusal Kalite Standartlarına göre gerçekleştirilmektedir.

Hammadde Tedarik

Kullandığımız hammaddelerin hem üst kalite olmasına hem de kültürel ve dini hassasiyetlere uygun olmasına son derece dikkat etmekteyiz. Ürünlerimizde kullandığımız hayvansal kaynaklı hammaddeler güvenilir kuruluşlar tarafından Helal Sertifikalı olmasına özen göstermekteyiz.